Targi

Szeroką ofertę swoich usług kilkakrotnie prezentowaliśmy na targach budowlanych GRYF-BUD oraz SAWO w Bydgoszczy. Zainteresowanie klientów naszą ekspozycją targową przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Kontakty nawiązane na targach zaowocowały sprzedażą wielu projektów budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz obiektów towarzyszących, takich jak garaże dla samochodów osobowych, budynków gospodarczych, itp. Liczni klienci zlecili nam również wykonanie projektu indywidualnego oraz wyceny nieruchomości, co w wielu przypadkach umożliwiło rozpoczęcie budowy wymarzonego domu lub pozwoliło na kontynuację realizowanej inwestycji.

Wielokrotnie uczestniczyliśmy ze swoją ofertą w Międzynarodowych Targach Rolno - Przemysłowych AGRO - TECH w Minikowie. Organizatorem targów jest Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, który szeroko propaguje postęp i racjonalizację w środowiskach wiejskich, w tym również dba o wprowadzanie nowoczesnych technik i technologii dotyczących budownictwa.

Zaprezentowana przez nas oferta projektowa dotycząca budownictwa jednorodzinnego oraz zagrodowego i gospodarczego spotkała się z dużym zainteresowaniem. Nowe kontakty i doświadczenia targowe owocują do dnia dzisiejszego.

Wspólnie ze STUDIEM ATRIUM z Bielska Białej kilkukrotnie uczestniczyliśmy w prezentacjach projektów gotowych, które miało miejsce między inymi w Centrum Handlowym RONDO (Real) w Bydgoszczy.

Naszym atutem była prezentacja licznych makiet budynków, które pozwoliły osobom nie posiadającym własnych doświadczeń na wszechstronne zorientowanie się we współczesnych kierunkach w budownictwie. 

Odwiedzający nas, potencjalni klienci, mogli liczyć na wszechstronne porady techniczne, dotyczące otoczki prawnej związanej z nabywaniem nieruchomości oraz formalności związanych z przygotowaniem dokumentów poprzedzających uzyskanie pozwolenia na budowę.

Na skróty: projekty gotowe . projekty indywidualne . projekty wnętrz . mienie zabużańskie . referencje . wyceny . ekspertyzy . nieruchomości